wtorek, 14 października 2014

This isn`t true - Prolog

Tytuł: This isn`t true.
Pairing: Taoris oraz inne.
Opis: Tao po ciężkim wypadku popada w śpiączkę. Aby wrócić do świata żywych musi znaleźć dwanaście punktów, które nie są tak łatwe do zdobycia. Zitao nie wie, że jest dwunastym punktem, dlatego błądzi po labiryncie i szuka innych. Punkty to są też inni; aby wrócić muszą znaleźć się nawzajem. Tam nie ma świata realnego, wszystko jest zupełnie inne. Tao słabnie i może wrócić za pomocą innych punktów. Jednak jeden błąd; jedna sekunda za późno może zatrzymać ich na zawsze i będą cierpieć wiecznie. Dlatego muszą znaleźć się i współpracować. Tao jest najsłabszym ogniwem i musi się pośpieszyć, aby wrócić. Inaczej wszyscy zostaną.
Świat śpiączki nie jest łatwym zadaniem. Musisz walczyć, aby się przebudzić.


Było ciemno i zimno. Za cicho. Za duszno. Za gorąco. Przytłaczająco.
Powierzchnia na której leżał była nierówna, ostre krawędzie wbijały mu się w plecy. Do jego nozdrzy nie dochodziły zapachy, jedynie czuł wilgoć i coś okropnie gorącego i zimnego.
Zaczynaj. Czas biegnie...
Tik...Tak..Tik. Tak...
Taozi.


A/N: Wpadł mi pomysł na twoshota. Znaczy nie wiem czy wyjdzie, ale miejmy nadzieję, że jednak tak. Wymyśliłam fabułę bardzo szybko, więc istnieje możliwość, że napisanie tego nie będzie trudne.


4 komentarze:

 1. Najpierw ujrzałam, że MIŚ YOGI dodała post. Na mojej twarzy zagościł szeroki uśmiech, a gdy mój wzrok padł na pairing serce o mało nie wypadło mi z klatki piersiowej! Ty wiesz, jak sprawić, by mój dzień wyglądał zbyt pięknie! Uwielbiam Cię dosłownie! Fabuła bardzo mi się podoba. Prolog powalił na kolana. Jest tajemniczy i zapowiada świetną akcję. Mój biedny, kochany Tao jest najsłabszy. Jednak wierzę, że moja mała Panda sobie poradzi! Czekam z niecierpliwością na pierwszy rozdział.
  Pozdrawiam gorąco! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. czuje ,że będzie fajne ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać! :3 Jeszcze nie czytałam niczego o śpiączkach, więc może być ciekawie :D Powodzenia w pisaniu~

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to bardzo fajny pomysł! Tylko w sumie szkoda, że już w opisie zdradziłaś co będzie tymi 12 punktami i, że Tao jest jednym z nich. Gdybyś tego nie napisała miałabyś na początek element tajemniczości, który mógłby zaciekawić czytelników ;p W takim razie mam nadzieję, że zaszokujesz nas czymś innym! :D
  Czekam na pierwszą część! :3

  OdpowiedzUsuń

Theme by Ally | Panda Graphics | Credit x